Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Piotr z Werony, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 04 czerwca 2020

Kozienice

Kolejne konsultacje w Kozienicach

środa, 11 marca 2020 09:38 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

W marcu w Kozienicach odbędą się konsultacje w sprawie budowy dróg. 26 marca odbędzie się spotkanie z mieszkańcami dotyczące remontu DK 79 z Kozienic do Aleksandrówki, natomiast do 20 marca można zgłaszać swoje uwagi dotyczące budowy obwodnicy Kozienic.

Radomska

W nawiązaniu do przeprowadzonych konsultacji społecznych dotyczących projektu rozbudowy drogi krajowej nr 79 na odcinku od ronda obok KP PSP w Kozienicach do ronda w Aleksandrówce odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami GDDKiA Oddział w Warszawie. Spotkanie zaplanowano na czwartek 26 marca na godz. 16.30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kozienicach – sala konferencyjna – pok. nr 212 - II piętro.

Obwodnica Kozienic

Ponadto Ministerstwo Infrastruktury prowadzi konsultacje dla programu 100 obwodnic na lata 2020-2030. W ramach rządowego programu ma powstać 100 obwodnic na sieci dróg krajowych o łącznej długości ok. 820 km.

Budowa obwodnicy Kozienic o długości 9 km znalazła się na 21 miejscu listy zadań inwestycyjnych możliwych do realizacji w ramach Programu. - Działając wspólnie dla dobra naszej Gminy zróbmy wszystko co w naszej mocy, aby znaleźć się na miejscu pierwszym listy – mówi burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski.

W związku z tym zaprasza mieszkańców do składania pisemnych wniosków i uwag za pośrednictwem formularza konsultacyjnego do 20 marca. Uwagi można przesyłać:

- mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem wiadomości „Konsultacje publiczne projektu Program Budowy 100 Obwodnic na lata 2020-2030”

- przesyłając tradycyjną drogą pocztową na adres Departamentu Dróg Publicznych: ul. Chałubińskiego 4/6, 00-928 Warszawa, z tytułem wiadomości na kopercie „Konsultacje publiczne projektu Program Budowy 100 Obwodnic na lata 2020-2030”, decyduje data wpływu formularza do MI

- składając osobiście w siedzibie MI

Ze szczegółami programu można zapoznać się TU.

Zapraszamy do nas: