Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020

Opoczno

Ceramika Paradyż wstrzymała produkcję

poniedziałek, 30 marca 2020 12:50 / Autor: Marcin Prejs
fot. Ceramika Paradyż
Marcin Prejs

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zarząd Ceramiki Paradyż podjął decyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji w swoich zakładach.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zarząd Ceramiki Paradyż podjął decyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji w swoich zakładach oraz ograniczeniu niektórych działań operacyjnych. Decyzja podyktowana jest troską o zachowanie miejsc pracy, a także odpowiedzialnością za bezpieczeństwo i zdrowie pracowników firmy.

Czasowe wstrzymanie produkcji nastąpiło z dniem 28 marca 2020 roku. Firma nadal zapewnia możliwość składania i realizowania zamówień handlowych i logistycznych, zachowując w tych obszarach pełną ciągłość działania bez żadnych zakłóceń, wyjaśnia Tomasz Popielawski, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż.

Powrót do normalnego trybu pracy nastąpi możliwie najszybciej, jak tylko pozwolą na to okoliczności. Na bieżącą chwilę zarząd Ceramiki Paradyż podporządkowuje się zaleceniom służb medycznych i sanitarnych. Większość pracowników związanych z obsługą klienta przeszła na zdalny tryb pracy. Każda z osób została wyposażona w niezbędne narzędzia i systemy informatyczne zapewniające niezmiennie wysoką jakość obsługi.

Ceramika Paradyż poinformowała swoich pracowników, klientów i dostawców o podjętej decyzji. Ze wszystkimi partnerami biznesowymi pozostaje w stałym kontakcie.

Źródło: Ceramika Paradyż

Zapraszamy do nas: