Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020

Radomskie

Kupię/sprzedam jajka, warzywa, owoce, kwiaty

poniedziałek, 30 marca 2020 13:08 / Autor: Michał Kaczor
fot. Wirtualny Bazarek - nie tylko dla rolników
Michał Kaczor

Ruszyła strona "Wirtualny Bazarek - nie tylko dla rolników". Daje to możliwość handlu warzywami, owocami, jajkami czy kwiatami bez wychodzenia z domu.

Stronę na Facebooku "Wirtualny Bazarek - nie tylko dla rolników" utworzyło Starostwo Powiatowe w Radomiu. Jest to odpowiedź na potrzeby rynku rolnego w czasie pandemii koronawirusa.

- Wielu mieszkańców powiatu radomskiego to rolnicy, producenci warzyw, owoców, kwiatów czy roślin ozdobnych. Wielu jest też klientów, którzy normalnie poszliby na targowisko i kupowali od nich produkty. W tym trudnym czasie związanych z epidemią koronawirusa jest to niemożliwe. Dlatego Starostwo Powiatowe w Radomiu postanowiło wyjść z inicjatywą i stworzyło w internecie "Wirtualny Bazarek - nie tylko dla rolników" - tłumaczy Marcin Genca, rzecznik starostwa.

Grupa zyskuje coraz większą popularność. Już teraz można znaleźć tam oferty sprzedaży kwiatów, pszenicy, krzewów ozdobnych czy jajek. Znajdziecie je TUTAJ.

- To nic innego jak facebookowa grupa, w której każdy chętny może zamieścić swoje ogłoszenie - zarówno sprzedający płody rolne, jak i osoby, które chcą kupić większą ilość produktów - mówi Marcin Genca.

Starostwo Powiatowe w Radomiu utworzyło grupę, ale nie pośredniczy w transakcjach i nie pobiera prowizji. Marcin Genca apeluje, że w przypadku prób oszustw czy wyłudzeń należy niezwłocznie informować policję.

Zapraszamy do nas: