Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Piotr z Werony, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 04 czerwca 2020

Kozienice

Ćwicz w domu z KCRiS

poniedziałek, 06 kwietnia 2020 13:43 / Autor: Kamil Zapora
fot. KCRiS
Kamil Zapora

Pomimo, że siłownie, zajęcia fitness i treningi personalne zostały zawieszone do odwołania to za pośrednictwem internetu możecie zaprosić trenera do swojego domu. Taką możliwość stwarza Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

Na fanpage’u Fitness Clubu w Kozienicach dostępnego TU, pojawiły się filmy, w których znani mieszkańcom Kozienic trenerzy prezentują ćwiczenia do samodzielnego wykonania w domu. - W filmach znajdziemy zarówno ćwiczenia z wykorzystaniem wyłącznie własnej masy ciała jak i ze sprzętem – wyjaśnia Michał Jamanek, trener Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu:

Z materiału udostępnionego przez KCRiS mogą korzystać wszyscy, niezależnie od formy. Jak dobrać ćwiczenia do swojej obecnej kondycji wyjaśnia Michał Jamanek:

Do tej pory pojawiły się trzy filmy z serii „Pobudź swoją odporność”, ale w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się kolejnych:

Ćwiczenia udostępnione przez Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu to propozycja dla osób, które z powodu koronawirusa mają nagłą przerwę w treningach jak i dla tych, dla których domowa izolacja jest impulsem do rozpoczęcia ćwiczeń.

Zapraszamy do nas: