Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

Kozienice

Od środy otwarta będzie kozienicka Mediateka. KDK cały czas zachęca do spotkań w sieci!

wtorek, 05 maj 2020 12:53 / Autor: Weronika Chochoł
ckakozienice.pl
Weronika Chochoł

W środę, 6 maja część Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach dotycząca Mediateki, czyli filii nr 8 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice zostanie ponownie otwarta. Wciąż nieczynne będą Kozienicki Dom Kultury i Szkoła Muzyczna I stopnia, które również znajdują się w budynku CKA.

W środę ponownie otwarte zostanie wejście do CKA od ulicy Warszawskiej. Od 6 maja będzie można korzystać z wypożyczalni audiobooków i filmów filii nr 8 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego. Na wznowienie działalności czytelni internetowej trzeba będzie jeszcze poczekać.

W dalszym ciągu nie funkcjonują również (do odwołania) Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Szkoła Muzyczna I stopnia, które także mają swoją siedzibę w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach.

Nie oznacza to jednak, że miłośnicy kultury z gminy Kozienice muszą na czas epidemii od kultury się odciąć. - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka nie pozostaje jednak bierny i nadal zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice do dołączania do „Kulturalnej grupy KDK" oraz do poinformowania o niej znajomych i bliskich. Ponadto słuchaczy naszego UTW zapraszamy również do dedykowanej im grupy. Tam nieprzerwanie od 18 marca 2020 r. tętni kulturalne (ale wirtualne) życie Kozienic - zachęca Elwira Kozłowska - dyrektor Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach:

Link do "Kulturalnej grupy KDK" znaleźć można tutaj, natomiast słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogą dołączyć do dedykowanej im grupy klikając tutaj

Zapraszamy do nas: