Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Kamil de Lellis, prezbiter i zakonnik
Dziś jest: 14 lipca 2020

REGION

Przybywa osób na kwarantannie, ale na szczęście bez zgonów

sobota, 23 maj 2020 16:21 / Autor: Monika Nowakowska
foto: fernandozhiminaicela/pixabay
Monika Nowakowska

Przybywa osób na kwarantannie, ale na szczęście bez zgonów. Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne informuja o 3 zakażonych koronawirusem i 3 osobach, którym udało się go pokonać.

Poniżej przedstawiamy dokładne dane dotyczące zakażeń w poszczególnach powiatach.

Radom i powiat radomski:

Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objęte jest niezmiennie 807 osób. Nadzorem epidemiologicznym objętych jest wciąż 137 osób. W szpitalu przebywa 71 osób, o 28 więcej niż ostatniej doby. Laboratoryjnie potwierdzonych zostało 635 przypadków, w tym 3 ostatniej doby. Radomski sanepid informuje też o 3 osobach, którym udało się pokonać wirusa.

Powiat grójecki:

Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 1256 osób, o 111 więcej niż ostatniej doby. Nadzorem epidemiologicznym objętych jest niezmiennie 11 osób. Z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 hospitalizowane są 4 osoby, natomiast laboratoryjnie potwierdzonych jest nadal 298 przypadków.

Powiat białobrzeski:

Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 353 osoby, o 35 więcej niż ostatniej doby. Nikt nie jest objęty nadzorem epidemiologicznym i nikt nie jest hospitalizowany z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Laboratoryjnie potwierdzonych jest niezmiennie 191 przypadków.

Powiat szydłowiecki:

Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 43 osoby, o 4 więcej niż ostatniej doby. Nadzorem epidemiologicznym objęte jest dwie osoby. Z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 hospitalizowanych jest niezmiennie 4 osoby, natomiast laboratoryjnie potwierdzonych jest wciąż 44 przypadki.

Powiat lipski:

Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 113 osób, o 10 więcej niż ostatniej doby. Z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 hospitalizowana jest nadal jedna osoba, natomiast laboratoryjnie potwierdzonych jest niezmiennie 12 przypadków. Nie ma informacji o zgonach i o ozdrowieńcach.

Powiat przysuski:

Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 91 osób, o 4 więcej niż ostatniej doby. Z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 nikt nie jest hospitalizowany, natomiast laboratoryjnie potwierdzonych jest niezmiennie 20 przypadków.

Powiat zwoleński:

Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 102 osoby, o 6 więcej niż ostatniej doby. Z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 5 osób jest nadal hospitalizowanych, natomiast laboratoryjnie potwierdzonych jest niezmiennie 40 przypadków.

Powiat kozienicki:

Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 286 osób. Z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 niezmiennie 16 osób jest hospitalizowanych, natomiast laboratoryjnie potwierdzonych jest niezmiennie 49 przypadków.

Zapraszamy do nas: