Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

Kozienice

Instruktorzy poszukiwani

środa, 03 czerwca 2020 10:11 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Kozienicki Dom Kultury poszukuje instruktorów do prowadzenia zajęć artystycznych, kulturalnych i edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, w ramach Akademii Szerokich Horyzontów, w roku artystycznym 2020/21.

Oferta Kozienickiego Domu Kultury skierowana jest do dzieci i młodzieży pomiędzy 4, a 19 rokiem życia, z terenu miasta i gminy Kozienice. 

- Instruktorzy i animatorzy będą mieli do dyspozycji nowocześnie zaprojektowane i wyposażone pracownie (taneczną, plastyczną, muzyczną, teatralną, dydaktyczną) oraz salę na rogu, salę wystawową i patio, w nowoczesnym Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach - mówi dyrektor KDK Elwira Kozłowska:

Oferty wraz z pełną dokumentacją należy przesłać na pocztę e-mail (w temacie wiadomości należy wpisać „Konkurs na instruktora") na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- W zeszłym roku konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, dlatego w tym roku również postanowiliśmy go ogłosić - wyjaśnia dyrektor:

Termin przesyłania dokumentów mija 30 czerwca o godz. 17.00.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 21 sierpnia.

Wszelkie szczegóły znajdą się w regulaminie – TU.

Zapraszamy do nas: