Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Benedykt z Nursji, opat, patron Europy
Dziś jest: 11 lipca 2020

Opoczno

Bez ciepłej wody w Opocznie

poniedziałek, 29 czerwca 2020 14:30 / Autor: Marcin Prejs
fot. ZEC w Opocznie
Marcin Prejs

Ciepłej wody w kranach nie mają od dzisiaj mieszkańcy Opoczna korzystający z usług miejscowego ZEC-u. Zakład planową przerwę w dostawie ciepła wykorzysta na wykonanie niezbędnych remontów.

Zakład Energetyki Cieplnej w Opocznie letnią przerwę w dostawie ciepłej wody wykorzysta na wykonanie niezbędnych remontów w źródle ciepła oraz na prace modernizacyjne systemu ciepłowniczego. Przerwa w dostawie ciepłej wody potrwa do 3 lipca dla odbiorców mieszkających przy ulicach: Partyzantów, Kossaka, Kopernika, Westerplatte, Piotrkowskiej 59 oraz Piotrkowskiej 59a, Wyszyńskiego, Przemysłowej, Sienkiewicza, Pileckiego, Armii Krajowej.

Dłuższa przerwa przewidziana jest dla odbiorców mieszkających w budynkach przy ulicach: Piotrkowskiej (do skrzyżowania z ul. Partyzantów), Skłodowskiej, Jana Pawła II, Słowackiego, Norwida, Konopnickiej, Spacerowej, Żeromskiego, Biernackiego, Sobieskiego, Kołomurnej, Piwnej, Piasecznej, Kowalskiego, Inowłodzkiej, Szpitalnej, Mickiewicza, Stodolnej, Kwiatowej, Narcyzowej, Liliowej, Krokusowej, Różanej, św. Marka, Batorego, Staromiejskiej, Partyzantów 30/I i 30/II oraz placu Kościuszki i placu Kilińskiego. Tu przerwa w dostawie ciepłej wody potrwa do 6 lipca. Jak wyjaśnia Marek Ksyta, prezes ZEC-u, związana jest ona z wymianą ciepłociągu w ulicy Skłodowskiej.

Zapraszamy do nas: