Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Kim Tae-gŏn, Paweł Chŏng Ha-sang i Towarzysze
Dziś jest: 20 września 2020

Mazowsze

Koleje Mazowieckie czekają na nas

piątek, 07 sierpnia 2020 09:05 / Autor: Beata Okulińska
fot: Koleje Mazowieckie
Beata Okulińska

"Czekamy na was" to hasło wspólnej kampanii przewoźników kolejowych z województw: mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego i wielkopolskiego. Koleje chcą przekonać pasażerów do powrotu do podróżowania pociągami po przerwie spowodowanej pandemią.

Celem kampanii jest także współpraca między przewoźnikami, dzieki której podróżni będą łatwiej przemieszczać się między regionami. By zachęcić pasażerów do jazdy pociągami, koleje przygotowały też mapę miejsc atrakcyjnych turystycznie, do których łatwo dojechać pociągiem.

Dlazego warto jeździć pociagami? Bo daje możliwość szybkiego i łatwego przemieszczania się - mówi Jolanta Maliszewska z Mazowieckich Kolei. - Stale się rozwijamy, by spełnić wymogi, stawiane przez podróżnych. Nasze atuty to m.in. liczne udogodnienia, także dla rodzin z dziećmi oraz osób z ograniczoną możliwością poruszania się, coraz krótsze czasy przejazdu oraz atrakcyjna oferta biletowa i wielokanałowy system sprzedaży biletów.

Mazowieckie Koleje prowadzą też od kilku lat akcję "Koleją do kultury", dzięki której na podstawie biletu kolejowego można zwiedzać muzea i placówki kultury, współpracujące z Mazowieckimi Kolejami. Szczegóły tej akcji tu: https://dokultury.mazowieckie.com.pl/

Posłuchaj rozmowy z Jolantą Maliszewską z Biura Rzecznika Prasowego Mazowieckich Kolei:

Rozmawiała Beata Okulińska.