Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: święci Jan Fisher, biskup, i Tomasz More, męczennicy              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Kierz Niedźwiedzi, Majdów
Dziś jest: Wtorek, 22 czerwca 2021

Mazowsze

KRUS: Konkurs dla rolników

poniedziałek, 10 sierpnia 2020 13:43 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: KRUS
Elżbieta Warchoł

Ogłoszony został Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym - Bezpieczna Obsługa Zwierząt Gospodarskich.

Konkurs jest dedykowany osobom pełnoletnim, podlegającym w dniu rozwiązania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników. Tematyka konkursu dotyczy problematyki bezpieczeństwa pracy podczas chowu i hodowli zwierząt - informuje Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie https://bezpieczenstwo.krus.gov.pl i wypełnić formularz. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do aktywacji konta oraz informacje na temat testu. Składa się on z 20 pytań – za każdą prawidłową odpowiedź można uzyskać 1 pkt. Sto osób, które rozwiąże test online i zdobędzie najwięcej punktów w najkrótszym czasie, otrzyma nagrody rzeczowe o wartości ok. 500 zł. brutto każda. Szczegółowe informacje i Regulamin Konkursu zostały zamieszczone na stronie internetowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Tag: