Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Kosma i Damian
Dziś jest: 26 września 2020

Kozienice

Będą konsultacje w sprawie rozbudowy DK 79 w Kozienicach

piątek, 14 sierpnia 2020 17:09 / Autor: Kamil Zapora
fot. UM Kozienice
Kamil Zapora

W związku z planowaną przebudową Drogi Krajowej 79 między Kozienicami, a Aleksandrówką urząd miejski w Kozienicach organizuje spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 sierpnia o godzinie 17:00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Spotkanie dotyczyć będzie przebudowy odcinka DK 79 od ronda obok komendy straży pożarnej do Aleksandrówki.

Z mieszkańcami zebranymi w CKA internetowo połączą się przedstawiciele GDDKiA.

W związku z zaistniała sytuacją sanitarno- epidemiologiczną wszyscy uczestnicy spotkania proszeni są o dostosowanie do obowiązujących w CKA wymogów higieniczno- sanitarnych.

Podczas rejestracji uczestnicy spotkania proszeni będą o podawanie, oprócz imienia i nazwiska, również numeru telefonu, na wypadek stwierdzenia u którejś z osób zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Oczekiwanie w kolejce do wejścia do sali koncertowo-kinowej, w której odbywa się spotkanie, powinno umożliwiać min. 2-metrową odległość. Przed wejściem uczestnicy mają obowiązek zdezynfekować ręce, założyć maseczkę oraz złożyć wypełnione i podpisane oświadczenie o stanie zdrowia. W sali należy zajmować co drugie miejsce.