Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Józef Bilczewski, biskup
Dziś jest: 23 października 2020

Mazowsze

Zatrzymany przez policjantów za kradzież alkoholu

sobota, 29 sierpnia 2020 15:28 / Autor: Elżbieta Warchoł
pixabay/KlausHausmann
Elżbieta Warchoł

Policjanci z Komisariatu Policji w Grabowie nad Pilicą, 27 sierpnia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do budynku mieszkalnego na terenie jednej z gmin powiatu kozienickiego. Łupem złodzieja był alkohol.

37-latek z powiatu kozienickiego przyznał się do stawianych zarzutów. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności - relacjonuje asp. Ilona Tarczyńska Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach.

Kilka dni temu na terenie jednej z gmin doszło do kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego. Łupem złodzieja padł alkohol. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Grabowie nad Pilicą natychmiast zajęli się tą sprawą. 27 sierpnia zatrzymali podejrzewanego o ten czyn 37-letniego mężczyznę. Podczas prowadzonych czynności z mężczyzną przyznał się, że chciał dokonać włamania do innego mieszkania, lecz został spłoszony przez sąsiadów. Mężczyzna przyznał się do stawianych zarzutów, teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje asp. Ilona Tarczyńska Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach.

Apelujemy do mieszkańców powiatu kozienickiego, aby w czasie nieobecności w domu powiadomić zaprzyjaźnionego sąsiada, który będzie doglądał naszą posesję. Wyżej wymieniona sytuacja pokazuje, że najczęściej przed złodziejem uchroni nas czyjaś obecność - mówi asp. Ilona Tarczyńska Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach.