Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Dominik Collins, męczennik
Dziś jest: Piątek, 30 października 2020

Końskie

Koneckie starostwo otwiera się na interesantów

piątek, 18 września 2020 13:06 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

Od poniedziałku koneckie starostwo wznawia bezpośrednią obsługę interesantów.

Od poniedziałku (21 września) Starostwo Powiatowe w Końskich wznawia bezpośrednią obsługę interesantów. Ta została zawieszona 25 sierpnia po potwierdzeniu na terenie powiatu koneckiego licznych przypadków koronawirusa. Teraz sytuacja epidemiczna ustabilizowała się, dlatego koneckie starostwo wraca do bezpośredniej obsługi interesantów, wyjaśnia starosta konecki Grzegorz Piec.

Od 21 września interesanci Starostwa Powiatowego w Końskich będą mogli wejść do budynku Starostwa Powiatowego w Końskich znajdującego się przy ul. Stanisława Staszica 2 w Końskich oraz pomieszczeń Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności znajdujących się w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich przy ul. Gimnazjalnej 41B. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. O możliwości wejścia do budynku w celu załatwienia sprawy decydować będą służby starostwa odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa epidemiologicznego (obowiązuje zakrywanie ust i nosa).

Jednocześnie starostwo zachęca do załatwiania spraw po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub pocztą elektroniczną bezpośrednio z właściwym wydziałem pod numerami i adresami dostępnymi na stronie internetowej powiatu www.konecki.powiat.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.konecki.wrota-swietokrzyskie.pl

Do dyspozycji pozostają również ogólne numery telefonów, za pośrednictwem których można otrzymać podstawowe informacje:

(41) 260 48 35 (system interaktywnej obsługi klienta)

(41) 260 47 00 (sekretariat starosty koneckiego)

Można również składać wnioski, podania, pisma oraz inne dokumenty pocztą tradycyjną na adres: ul. Stanisława Staszica 2, 26-200 Końskie lub elektronicznie za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) na adres skrytki: /kiwoa2294x/SkrytkaESP . Osoby, które chcą dokonać płatności, mogą to zrobić za pomocą przelewów elektronicznych.