Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Wolfgang, biskup
Dziś jest: Sobota, 31 października 2020

Opoczno

Najlepsi opoczyńscy sportowcy i trenerzy

wtorek, 29 września 2020 15:53 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

Opoczyńscy zawodnicy i trenerzy odebrali nagrody i wyróżnienia.

Podsumowanie sportowych osiągnięć 2019 roku przeprowadzone zostało podczas części uroczystej powiatowej sesji. Zazwyczaj odbywało się ono w marcu, jednak z uwagi na pandemię przełożone zostało na wrzesień, mówi starosta opoczyński Marcin Baranowski.

Wśród sportowców pierwsze miejsce w powiecie opoczyńskim przyznane zostało Piotrowi Stępniowi, zawodnikowi Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO.

Nagrody odbierali również trenerzy. W gronie wyróżnionych znalazł się m.in. Adam Pokusa z Klubu Sportów Walki KO Opoczno.

Waldemar Gapys, prezes LKK Drzewica, odebrał wyróżnienie dla najlepszego klubu we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w 2019 roku.

 

Nagrodzeni zawodnicy:

1. miejsce

Piotr Stępień - zawodnik Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO

2. miejsce

Szymon Zawadzki - zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica

Przemysław Nowak - zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica

3. miejsce

Karolina Pokusa - zawodniczka Klubu Sportów Walki KO Opoczno

Adrian Adamczyk - zawodnik Ludowego Klubu Sportowego „Opocznianka”

Przemysław Rutowicz - zawodnik Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz” przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie

 

Nagrodzeni trenerzy:

  1. Karolina Dworak - trener Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz” przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
  2. Krzysztof Maj - trener Ludowego Klubu Sportowego „Opocznianka” w Opocznie
  3. Piotr Podogrocki - trener Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  4. Michał Kiljanek - trener Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  5. Włodzimierz Dębowski - trener Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  6. Jacek Wojtarek - trener Ludowego Towarzystwa Sportowego Opoczno Sport Team
  7. Przemysław Gierczak - trener Ludowego Klubu Kolarskiego LUKS SŁAWNO
  8. Piotr Nasulewicz - trener Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF Sport Opoczno
  9. Adam Pokusa - trener Klubu Sportów Walki KO Opoczno
  10. Roman Popecki - trener Ludowego Klubu Sportowego „Opocznianka” w Opocznie

 

Wyróżnieni zawodnicy:

  1. Kacper Adamczyk - zawodnik Ludowego Klubu Sportowego „Opocznianka”
  2. Filip Popecki - zawodnik Ludowego Klubu Sportowego „Opocznianka”
  3. Maciej Bartos - zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  4. Karolina Bąkiewicz - zawodniczka Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  5. Bartłomiej Reguła - zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  6. Mateusz Kwaśniak - zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  7. Adam Grabowski - zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  8. Aleksander Kopczyński - zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  9. Klaudia Smolarek - zawodniczka Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  10. Jeremi Danielik - zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
  11. Artur Petrosyan - zawodnik Ludowego Towarzystwa Sportowego Opoczno Sport Team
  12. Dawid Krzysztofik - Zawodnik Ludowego Towarzystwa Sportowego Opoczno Sport Team
  13. Mikołaj Gancarz - zawodnik Ludowego Towarzystwa Sportowego Opoczno Sport Team
  14. Bartłomiej Świątek - zawodnik Ludowego Towarzystwa Sportowego Opoczno Sport Team
  15. Marta Turoboś - zawodniczka Ludowego Klubu Kolarski LUKS SŁAWNO
  16. Adam Sapieja - zawodnik Ludowego Klubu Kolarski LUKS SŁAWNO
  17. Julia Zięba - zawodniczka Ludowego Klubu Kolarski LUKS SŁAWNO
  18. Aleksander Auguścik - zawodnik Ludowego Klubu Kolarski LUKS SŁAWNO
  19. Adam Podsiadły - zawodnik Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz” przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
  20. Hubert Rutowicz - zawodnik Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz” przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
  21. Natalia Karlińska - zawodniczka Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz” przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
  22. Patryk Nowicki - zawodnik Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz” przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
  23. Monika Rutowicz - zawodniczka Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz” przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
  24. Konrad Pawul - zawodnik Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
  25. Nikola Nasulewicz - zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
  26. Andrzej Krzyżanowski - zawodnik Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
  27. Natalia Deka - zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
  28. Julia Deka - zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
  29. Nadia Nasulewicz - zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
  30. Klaudia Skapczyńska - zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
  31. Przemysław Gierczak - zawodnik Ludowego Klubu Kolarski LUKS SŁAWNO