Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Franciszek Ksawery, prezbiter
Dziś jest: Czwartek, 03 grudnia 2020

Kozienice

Gdzie ćwiczyć w Kozienicach?

poniedziałek, 26 października 2020 13:00 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

W związku z trwającą drugą falą zachorowań na koronawirusa, ograniczona została działalność siłowni i basenów. W Kozienicach wciąż są jednak miejsca gdzie możemy dbać o naszą kondycję.

Od poniedziałku 19 października kryta pływalnia „Delfin” w Kozienicach dostępna jest tylko dla szkół organizujących naukę pływania dla dzieci. Obecnie ze względu na naukę zdalną klas starszych dotyczy to tylko uczniów z klas 1-3. Dodatkowo z basenu mogą korzystać osoby, zajmujące się sportem profesjonalnie, członkowie klubów sportowych, a także instruktorzy. Jak podkreśla Edyta Pataj z Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu, w przypadku tych osób też nie ma całkowitej dowolności korzystania z obiektów, ponieważ wizyty na nich muszą być wcześniej rezerwowane:

Sytuacja podobnie wygląda w Fitness Clubie, z tą różnicą, że zajęcia w sali fitness z instruktorem otwarte są dla wszystkich. Jest jednak kilka zmian. Zajęcia nie będą trwać tak jak wcześniej pełnej godziny, ale 50 minut. Udział w nich trzeba poprzedzić rezerwacją telefoniczną pod pod numerem telefonu 48-611-72-17 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 21:00:

Dodatkowo w dalszym ciągu można korzystać z siłowni plenerowej, która znajduje się nad jeziorem. Póki co całkowicie zamknięte pozostaje Centrum Odnowy Biologicznej.