Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Alojzy Gonzaga, zakonnik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Szydłowiec, Wysoka
Dziś jest: Poniedziałek, 21 czerwca 2021

Końskie

Pijani kierowcy w Końskich

poniedziałek, 28 grudnia 2020 15:51 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 40-letni kierowca, który spowodował stłuczkę w Końskich. Za kierownicę wsiadł także 44-latek z 2 promilami. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Do stłuczki doszło około godziny 13.45 na ulicy Partyzantów w Końskich. To krajowa droga 42. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przed sygnalizatorem świetlnym kierujący volkswagenem nietrzeźwy 40-latek najechał na tył opla astry. Ten siłą odrzutu uderzył w poprzedzający go pojazd volkswagen passat, a ten z kolei w stojący przed nim pojazd toyota corolla, relacjonuje Marta Przygodzka, rzecznik koneckiej policji.

Całe szczęście nikomu nic się nie stało. 40-latek, który spowodował zdarzenie miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

Z kolei blisko 2 promile w organizmie miał 44-letni kierowca passata, który spowodował wypadek na ulicy Browarnej w Końskich. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w stojące przy cmentarzu audi. Do zdarzenia doszło około godziny 10. W wyniku wypadku cztery osoby trafiły do szpitala.