Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: święci męczennicy Gerwazy i Protazy              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Odrowążek
Dziś jest: Sobota, 19 czerwca 2021

Opoczno

Gdzie zaszczepimy się przeciwko COVID-19?

wtorek, 05 stycznia 2021 08:57 / Autor: Marcin Prejs
Fot. fernandozhiminaicela/Pixabay
Marcin Prejs

We wszystkich gminach powiatów koneckiego i opoczyńskiego będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19. Opublikowana została szczegółowa mapa punktów szczepień.

Opublikowana została szczegółowa mapa punktów szczepień przeciwko COVID-19. Wynika z niej, że w powiecie opoczyńskim funkcjonować będzie 13 punktów szczepień. Cztery z nich zlokalizowane zostaną w samym Opocznie. To szpital przy ul. Partyzantów, przychodnia przy ul. Szpitalnej, punkt w starostwie przy ul. Kwiatowej oraz punkt w przychodni Centrum przy ul. Partyzantów. W gminie Drzewica będą trzy punkty. Jeden w samej Drzewicy przy ul. Stawowej oraz w Jelni i Radzicach Dużych. W pozostałych gminach, czyli Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów powstanie po jednym punkcie szczepień. Zlokalizowane zostaną one w ośrodkach zdrowia. Jedynie w Żarnowie punkt funkcjonował będzie w domu kultury.

W powiecie koneckim utworzonych zostanie 11 punktów szczepień. Trzy z nich zlokalizowane będą w Końskich, dwa w gminie Fałków oraz po jednym w pozostałych gminach powiatu koneckiego.

Lista ma być na bieżąco aktualizowana, dlatego liczba punktów może się jeszcze zmienić. Mapa punktów szczepień dostępna jest TUTAJ.