Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Alojzy Gonzaga, zakonnik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Szydłowiec, Wysoka
Dziś jest: Poniedziałek, 21 czerwca 2021

Końskie

Z aparatem na poszukiwanie zimy

piątek, 08 stycznia 2021 14:55 / Autor: Marcin Prejs
Fot. Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich
Marcin Prejs

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich w ramach ferii online zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Detektywi na start! Szukamy zimy”.

Konkurs fotograficzny „Detektywi na start! Szukamy zimy” adresowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej. Ważne, by zdjęcia zrobić podczas ferii i dosłać je mailem do 17 stycznia. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać trzy fotografie, na których znajdą się elementy zimowe. – Zachęcamy do spostrzegawczości i pomysłowości. Na waszych zdjęciach mogą być zarówno zamarznięte kropelki wody na sosnowych gałęziach, tafle lodu na stawie, jak i niezwykłe ozdoby świąteczne, które jeszcze w wielu miejscach można spotkać. Wierzymy, że nie zabraknie wam pomysłów! A może dzięki wam spadnie choć trochę śniegu? – mówi Marzena Kądziela, wicedyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury.

Nagrody rzeczowe w konkursie jury pod przewodnictwem wicedyrektor Marzeny Kądzieli przyzna zwycięzcom w dwóch kategoriach: dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież ze szkół średnich.

Bardzo ważne: konkurs fotograficzny adresowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej nie tylko z ziemi koneckiej; fotografie muszą być wykonane w formacie jpg; każdy uczestnik może przysłać maksimum trzy zdjęcia; w mailu muszą być zamieszczone: imię i nazwisko autora prac, jego wiek, typ szkoły, w której autor się uczy, i adres zamieszkania; ostateczny termin nadsyłania zdjęć na adres mailowy dkkonkursy(at)gmail.com to 17 stycznia 2021 roku.

Jury pod przewodnictwem Marzeny Kądzieli oceniać będzie pomysłowość, spostrzegawczość i samodzielność wykonania zdjęć. Organizator, Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich, przyzna trzy nagrody rzeczowe w każdej kategorii dla autorów najciekawszych prac. Wszystkie fotografie opublikowane będą na stronie internetowej oraz facebookowej domu kultury. Wyniki konkursu podane będą pod koniec stycznia tego roku.