Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Kajus, papież
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Kunice
Dziś jest: Czwartek, 22 kwietnia 2021

Kozienice

Włamywacze z powiatu kozienickiego zatrzymani

czwartek, 25 lutego 2021 15:18 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zatrzymali trzech mężczyzn z gminy Kozienice oraz powiatu kozienickiego, którzy włamali się do domu jednorodzinnego. Łupem złodziei padły elementy instalacji grzewczej, wyposażenie domu, narzędzia ogrodnicze oraz meble. Zatrzymani to 43,35 i 20-latek, którzy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W tym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zgłosiła się kobieta, która złożyła zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego na terenie Kozienic. - Funkcjonariusze wydziału kryminalnego podjęli natychmiastowe działania celem ustalenia sprawców. Już następnego dnia zatrzymali podejrzanych o ten, czym mężczyzn, którzy jak się okazało, są mieszkańcami gminy i powiatu kozienickiego – wyjaśnia asp. Ilona Tarczyńska z kozienickiej policji.

Łupem złodziei padła instalacja grzewcza, wyposażenie domu, narzędzia ogrodnicze oraz meble. Mężczyźni swój łup sprzedali na jednym ze skupów złomu, natomiast pozostałe rzeczy ukryli u rodziny, które udało się odzyskać. Wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.