Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

REGION

Urzędy gminne ponownie ograniczają wizyty interesantów

środa, 24 marca 2021 13:24 / Autor: Magdalena Król
fot.: Free-Photos/pixabay.com
Magdalena Król

Z powodu kolejnej fali pandemii urzędy gminne ponownie ograniczają swoją działalność.

Urząd Gminy w Kowali od 23 marca do odwołania będzie zamknięty dla interesantów.

„Prosimy mieszkańców gminy Kowala o załatwianie spraw urzędowych poprzez: kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 48 610 17 60; pocztę elektroniczną: kowala(at)kowala.pl; ePUAP:/ugkowala/skrytka; pozostawiając dokumenty w skrzynce podawczej przy wejściu do urzędu. W sprawach pilnych prosimy umawiać się z danym pracownikiem telefonicznie” – czytamy na stronie Urzędu Gminy Kowala.

W Urzędzie Gminy w Zakrzewie interesanci są obsługiwani telefonicznie. Jedynie w pilnych sprawach petent jest obsługiwany w placówce. Podobna sytuacja jest także w Kozienicach. Mieszkańcy gminy Kozienice sprawy urzędowe mogą załatwić drogą telefoniczną, e-mailową lub przez platformę e-puap.

W dalszym ciągu zostają utrzymane ograniczenia w dostępie do pomieszczeń biurowych Urzędu Gminy Pionki. Interesanci obsługiwani są pojedynczo przy zachowaniu środków ochrony osobistej w punkcie obsługi interesanta zorganizowanym na parterze Urzędu Gminy po wcześniejszym umówieniu telefonicznym wizyty w urzędzie.

„Jednocześnie ponawia się prośbę, aby sprawy niewymagające osobistej wizyty w Urzędzie, w miarę możliwości załatwiać: telefonicznie pod nr tel. centrali 48 612 15 14, gdzie uzyskają Państwo połączenie z odpowiednią komórką organizacyjną; elektronicznie za pomocą systemu ePUAP, drogą mailową na adres: ug(at)gmina-pionki.pl; pocztą tradycyjną pod adresem: Urząd Gminy Pionki, ul. Zwycięstwa 6a, 26-670 Pionki’ – czytamy na stronie Urzędu Gminy w Pionkach.