Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Robert Bellarmin, biskup i doktor Kościoła              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Świerże Górne
Dziś jest: Piątek, 17 września 2021

REGION

Odnajdź ukryte miejsca Puszczy Kozienickiej i zdobądź nagrody

poniedziałek, 26 kwietnia 2021 12:29 / Autor: Kamil Zapora
fot. Kamil Zapora/Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Jeśli jesteście głodni przygód, lubicie przyrodę i turystykę to ten konkurs jest dla was! Odnajdując tuzin nietuzinkowych miejsc Kozienickiego Parku Krajobrazowego możecie zdobyć upominki od Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych.

Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych zaprasza wszystkich miłośników przyrody i krajobrazów do wzięcia udziału w konkursie „Tuzin nietuzinkowych miejsc do zobaczenia – Odkrywcy Mazowieckich Parków Krajobrazowych”.

Konkurs polega na odnalezieniu wyznaczonych na mapie dwunastu, czyli tuzin miejsc na terenie Kozienickiego Parku Krajobrazowego. Do wyznaczonych punktów podane są również współrzędne GPS. Po odnalezieniu danego miejsca należy zrobić zdjęcie. Następnie należy przesłać na podany adres mailowy 12 wykonanych zdjęć potwierdzających obecność w danym miejscu. Wyjaśnia Jolanta Tabor z zespołu ds. Kozienickiego Parku Krajobrazowego:

Osoby, które odnajdą tuzin nietuzinkowych miejsc otrzymają upominki.

Chętni mogą pokusić się o odwiedzenie nie tylko kozienickiego Parku, ale też pozostałych parków wchodzących w skład Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych. Czas mamy do 29 października.