Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Kim Tae-gŏn, Paweł Chŏng Ha-sang i Towarzysze              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Głowaczów, Łękawica
Dziś jest: Poniedziałek, 20 września 2021

Kozienice

Seniorzy już mają wakacje. Zakończyła się trzynasta edycja UTW w Kozienicach

środa, 19 maj 2021 12:59 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Dzisiaj w amfiteatrze nad jeziorem seniorzy oficjalnie zakończyli rok akademicki. Jednocześnie była to dla nich pierwsza okazja od dawna, żeby spotkać się na żywo.

Radom szczepienia

Z powodu pandemii większość zajęć i spotkań w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbywała się on-line. Z tego powodu seniorzy, którzy mogli spotkali się dziś nad Jeziorem Kozienickim byli bardzo podekscytowani:

Wśród zaproszonych na uroczystość gości znalazł się burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski. Podkreślił, że ostatnie miesiące nie były łatwe, zwłaszcza dla seniorów:

Popularność UTW w Kozienicach wciąż rośnie, a świadczą o tym liczby, które przedstawiła dyrektor UTW Elwira Kozłowska:

Przed seniorami teraz trzy miesiące wakacji. Udanego wypoczynku życzył im przewodniczący rady słuchaczy Dariusz Szewc:

Na koniec przed seniorami wystąpił Krzysztof KIS. Przed wyjściem na scenę spytaliśmy go co przygotował dla słuchaczy UTW w tym ważnym dla nich dniu:

Mimo wakacji wielu seniorów z pewnością już nie może się doczekać czternastej edycji UTW, aby zrealizować wszystkie plany i pomysły, na które nie pozwolił ostatni rok.