Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Elżbieta z Schönau, dziewica i zakonnica              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Odrowąż, Mroczków
Dziś jest: Piątek, 18 czerwca 2021

Końskie

Drogowe inwestycje w centrum Końskich

piątek, 11 czerwca 2021 10:46 / Autor: Marcin Prejs
Fot. Gmina Końskie
Marcin Prejs

Ulica Piłsudskiego rozkopana, asfalt za to pojawia się już na nowym rondzie u zbiegu ulic Piłsudskiego, Kazanowskiej i 3 Maja.

Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic: Piłsudskiego, Kazanowskiej i 3 Maja wchodzi w decydującą fazę. Zaczyna się rozkładanie pierwszej warstwy asfaltu. Całość ma być gotowa do końca czerwca. Z kolei sama ulica Piłsudskiego jest na razie rozkopana. Robót dotyczą tu infrastruktury podziemnej. Trwa wymiana i remont znajdujących się w ciągu drogi instalacji.

W związku z prowadzonymi pracami ulica Piłsudskiego zamknięta została dla ruchu na odcinku od ul. Kazanowskiej do ul. Iwo Odrowąża. Ruch na drogach dojazdowych do ulicy Piłsudskiego również został zamknięty. Umożliwiony jest tylko dojazd do posesji wzdłuż dróg dojazdowych. Jest to pierwszy etap wprowadzonych w tej części miasta ograniczeń w ruchu. Kolejnym etapem prowadzonych robót w ciągu ul. Piłsudskiego będą prace w obrębie skrzyżowania z ul. Iwo Odrowąża i ul. Mieszka I. Ostatnim etapem będą roboty prowadzone w ciągu ul. Ks. Granata.