Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Jerzy, męczennik
Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2024

Opoczno

Jakie gwiazdy przyjadą do Opoczna?

wtorek, 15 czerwca 2021 20:07 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Gmina Opoczno zorganizuje ekologiczny piknik rodzinny. Planuje też drugą edycję festiwalu płytki ceramicznej. Podczas obydwu imprez planowane są plenerowe koncerty.

O planowanych wydarzeniach promocyjnych w audycji Gmina Opoczno na Fali mówił zastępca burmistrza Tomasz Łuczkowski. Wyjaśnił, że 26 czerwca samorząd chce zorganizować ekologiczny piknik rodzinny. Różne wydarzenia w ramach przedsięwzięcia odbywać się będą niemal przez cały dzień. Będą imprezy sportowe, ciekawe prezentacje, nie zabraknie stoisk, na których rozdawane będą sadzonki. Zaplanowane zostały także występy zespołów muzycznych. Na scenie przy domu kultury oprócz lokalnych artystów zaprezentują się również Damian Ukeje oraz Mesajah.

Z kolei pod koniec wakacji, 21 sierpnia opoczyński urząd chce zorganizować drugą edycję festiwalu płytki ceramicznej. Podczas tej imprezy również nie zabraknie występów na scenie. W Opocznie mają zaprezentować się Łona i Webber, urodzony w Opocznie Wojciech Baranowski oraz Strachy na Lachy.

Tomasz Łuczkowski mówił również o planowanej wizycie delegacji Opoczna w partnerskiej gminie Jarocin oraz udziale opocznian w Festiwalu Muzyki Etnicznej Korzenie Europy w Warszawie.

Posłuchaj audycji Gmina Opoczno na Fali: