Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Innocenty I, papież              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jastrząb
Dziś jest: Wtorek, 27 lipca 2021

Końskie

Piknik w Baryczy, Kuźnice w Maleńcu

czwartek, 17 czerwca 2021 08:37 / Autor: Marcin Prejs
Fot. Starostwo Powiatowe w Końskich
Marcin Prejs

O nadchodzących wydarzeniach promocyjnych organizowanych przez koneckie starostwo mówiliśmy w audycji Powiat Konecki na Fali.

Marian Wikiera, naczelnik promocji koneckiego starostwa mówił o planowanym na 26 czerwca powiatowym pikniku rodzinnym Bezpieczne Wakacje. Impreza odbędzie się w Baryczy. Wydarzenie zostanie zorganizowane wspólnie z wieloma innymi instytucjami, m.in. z policją i strażą pożarną. Wszystko po to, by wspólnie edukować młodych ludzi na temat tego, jak powinni bezpiecznie spędzać wakacje. Podczas imprezy nie zabraknie także występów lokalnych artystów oraz wręczenia nagród laureatom konkursu online organizowanego również pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. Tego samego dnia, ale już w Maleńcu będzie można obejrzeć spektakl „Grypsy z celi śmierci” w wykonaniu aktora Marcina Kwaśnego.

Koneckie starostwo włączyło się również w organizację wydarzenia organizowanego w Czarnej. Wspólnie z miejscowym KGW już 19 czerwca zapraszają na imprezę pod hasłem „Tradycja świętojańska”. Marian Wikiera mówił także, że powiatowy samorząd przygotowuje się również do organizacji Kuźnic Koneckich. Sztandarowa impreza Powiatu Koneckiego ma się odbyć 14 sierpnia w Maleńcu.

Posłuchaj audycji Powiat Konecki na Fali: