Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Stanisław Kostka, patron Polski              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Cecylówka, Kaplica Świętego Józefa
Dziś jest: Sobota, 18 września 2021

Radomskie

Wygrali w konkursie mobilną pracownię komputerową

czwartek, 01 lipca 2021 16:08 / Autor: Magdalena Król
fot. Powiat Radomski
Magdalena Król

Uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach zostali laureatami konkursu plastyczno-cyfrowego „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”. Konkurs zorganizowany został przez Państwowy Instytut Badawczy NASK i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, pod honorowym patronatem Ambasady Norwegii oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Radom szczepienia

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotowanie prac plastycznych w dowolnej technice cyfrowej. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach reprezentowały dwie drużyny z klasy 2gtp - technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Laureatem została drużyna Graficy z Czerwonego w składzie: Agnieszka Chęcińska, Julia Czachor, Laura Delega, Jakub Drab, Daria Klimowicz, Nikola Nowak i Adrianna Murawska. Koordynatorem grupy jest Dariusz Śmietanka. Graficy z Czerwonego wykonali film reklamowy, wykorzystując techniki montażu materiału filmowego i animacji.

Nagrodą w konkursie jest mobilna pracownia komputerowa składająca się z szesnastu laptopów, szafy do ich przechowywania oraz dodatkowo nagrody dla członków drużyny i koordynatora.