Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Robert Bellarmin, biskup i doktor Kościoła              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Świerże Górne
Dziś jest: Piątek, 17 września 2021

Kozienice

Pod naszym patronatem: Siatkarski piknik rodzinny w Kozienicach

piątek, 23 lipca 2021 13:39 / Autor: Kamil Zapora
ilustracja, pixabay.com/wolfganggerth
Kamil Zapora

Kozienicki Klub Siatkówki ma dla was propozycję na rodzinne spędzenie soboty 31 lipca na świeżym powietrzu - organizuje siatkarski piknik rodzinny.

Radom szczepienia

Piknik zaplanowano na sobotę 31 lipca na boisku plażowym przy krytej pływalni w Kozienicach.

Jak zgłosić się na wakacyjny piknik siatkarski? Wystarczy zapisać się na turniej, który będzie rozgrywany w trakcie pikniku. Swoje zgłoszenie email należy wysłać na adres kkskozienice(małpa)gmail.com lub zgłosić się bezpośrednio przed turniejem do godz. 9:15. Wpisowe za udział w turnieju to 30 zł płatne przed turniejem (w pakiecie coś z grilla oraz napój regeneracyjny).

Piknik to impreza dla całej rodziny, dlatego warto zabrać ze sobą dzieci, żonę, męża, dobry humor oraz trochę pozytywnej energii.

Nawet jeśli nie planujecie wziąć udział w turnieju, warto zjawić się na miejscu, ponieważ organizatorzy gwarantują świetną zabawę oraz atrakcje dla dzieci.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są drobne upominki, a dla najlepszych par w turnieju nagrody rzeczowe.

Turniej podzielony na dwie grupy w zależności od umiejętności zgłoszonych par. Istnieje możliwość zgłaszania "mikstów". Liczba drużyn jest ograniczona. Losowanie odbędzie się o godzinie 9:30, a pierwszy gwizdek zabrzmi o 10:00.