Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Robert Bellarmin, biskup i doktor Kościoła              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Świerże Górne
Dziś jest: Piątek, 17 września 2021

Radomskie

Wypadki w Płaskowie, Szczytach i Miechowie Kolonii

sobota, 24 lipca 2021 11:08 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: KPP w Białobrzegach
Elżbieta Warchoł

W Płaskowie 69-letni kierowca zasłabł w czasie jazdy i wjechał w drzewo. Dwaj mężczyźni zostali ranni w kolejnym wypadku, do którego doszło w sobotę, 24 lipca w Miechowie Kolonii. Do zdarzenia doszło też w Szczytach.

Do wypadku w Płaskowie doszło 23 lipca, w piątek, około godz. 19.30. Prowadzący volkswagena golfa  69-letni kierowca zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo. Prawdopodobnie zasłabł podczas prowadzenia auta. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

W sobotę, 24 lipca o godz. 3.40 na drodze krajowej 48 w Szczytach gm. Białobrzegi prowadzony przez mężczyznę samochód marki peugeot zjechał na pobocze drogi, uderzył w przepust a następnie uderzył w drzewo. Ratownicy musieli wycinać drzewo, które opadło na samochód oraz rozcinać auto, by wydobyć kierowcę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku w Miechowie Kolonii doszło w sobotę, 24 lipca około godz. 7.00. Najprawdopodobniej kierowca renaul megane nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Samochód zjechał na pobocze, następnie do rowu i dachował. Dwaj ranni mężczyćni zostali odwiezieni do szpitala w Radomiu.