Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Robert Bellarmin, biskup i doktor Kościoła              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Świerże Górne
Dziś jest: Piątek, 17 września 2021

Kozienice

Już jutro siatkarski piknik w Kozienicach

piątek, 30 lipca 2021 07:53 / Autor: Kamil Zapora
Fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Kozienicki Klub Siatkówki ma dla was propozycję na rodzinne spędzenie najbliższej soboty na świeżym powietrzu - organizuje siatkarski piknik rodzinny.

Piknik odbędzie się w sobotę na boisku plażowym przy krytej pływalni w Kozienicach.

Jak zgłosić się na wakacyjny piknik siatkarski? Wystarczy zapisać się na turniej, który będzie rozgrywany w trakcie pikniku. Swoje zgłoszenie email należy wysłać na adres kkskozienice(małpa)gmail.com lub zgłosić się bezpośrednio przed turniejem do godz. 9:15. Wpisowe za udział w turnieju to 30 zł płatne przed turniejem (w pakiecie coś z grilla oraz napój regeneracyjny).

Piknik to impreza dla całej rodziny, dlatego warto zabrać ze sobą dzieci, żonę, męża, dobry humor oraz trochę pozytywnej energii.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są drobne upominki, a dla najlepszych par w turnieju nagrody rzeczowe.

Nawet jeśli nie planujecie brać udziału w turnieju, warto zjawić się na miejscu, ponieważ organizatorzy gwarantują świetną zabawę oraz atrakcje dla dzieci. Poniżej możecie wysłuchać rozmowy z Krzysztofem Jeziorowskim i Rafałem Bąkiem, organizatorami imprezy: