Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Stanisław Kostka, patron Polski              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Cecylówka, Kaplica Świętego Józefa
Dziś jest: Sobota, 18 września 2021

Radomskie

Pijany i bez uprawnień prowadził samochód. Zatrzymali go inni kierowcy

wtorek, 03 sierpnia 2021 18:47 / Autor: Kamil Zapora
ilustracja
Kamil Zapora

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierujący fiatem, 53-letni mieszkaniec gminy Gózd. Dalszą jazdę uniemożliwili mu inni kierujący i o całym zdarzeniu poinformowali policję. Mężczyzna za popełnione przestępstwo oraz kierowanie bez uprawnień odpowie przed sądem.

Radom szczepienia

Jak informuje Justyna Leszczyńska z komendy miejskiej policji w Radomiu, do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 17 na terenie gminy Jedlnia Letnisko. Dyżurny radomskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Myśliszewice kierowca fiata najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Dwaj mężczyźni jadący innym autem zwrócili uwagę na sposób w jaki poruszał się ten pojazd. Z relacji świadków wynikało, że jechał całą szerokością jezdni i podejrzewali, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu. Uniemożliwili mu dalszą jazdę i powiadomili policję. Gdy na miejsce dotarli policjanci sprawdzili stan trzeźwości 53-latka i badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu  w organizmie. Dodatkowo okazało się, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdem.

Wkrótce za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.