Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Antoni Maria Claret, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jedlnia Letnisko, Groszowice
Dziś jest: Niedziela, 24 października 2021

Radomskie

Koncert "Odbudujmy Hamaky"

środa, 01 września 2021 15:45 / Autor: Magdalena Król
źródło: Dawid Alberski
Magdalena Król

Niedawno informowaliśmy o pożarze nad zalewem Siczki, w którym doszczętnie spłonęła jedna z kawiarni. Za namową internautów właściciele otworzyli internetową zbiórkę na odbudowę tego miejsca. Jednak na samej zrzutce nie koniec.

Radom szczepienia

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w piątek, 20 sierpnia, około godziny 23:00. Przyczyna pożaru nie jest znana. Według wstępnych ustaleń było nią podpalenie. Straty oszacowano na 80 tysięcy złotych. Zniszczeniu uległo całe profesjonalne wyposażenie gastronomiczne.

W sobotę, 4 września, o godzinie 18:00 w budynku dworca PKP w Jedlni-Letnisku odbędzie się koncert “Odbudujmy Hamaky”, podczas którego prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, a zebrane środki zostaną wpłacone na internetową zrzutkę.

- Nie chcemy zrobić zrzutki i na tym skończyć. Chcemy jakoś odwdzięczyć się za okazane wsparcie, a koncerty, spotkania i w ogóle dawanie ludziom okazji do wyjścia to coś, co robimy nie od dziś i wiemy, że tego chcą i potrzebują - mówi właściciel.

Podczas koncertu wystąpi znany gościom lokalu duet Cichosza (Agnieszka Gola - śpiew, ukulele; Szymon Winiarski - gitara, instrumenty perkusyjne) oraz Sea Salt - czyli kolektyw radomskich muzyków w wakacyjnym projekcie w składzie: Magdalena Buka Boduła, Wiktoria Guzy, Natalia Imbor, Paweł Wójcik.