REGION

Pobiegli mundurowi. Wygrała policjantka z Przysuchy

wtorek, 14 września 2021 12:10 / Autor: Michał Kaczor

Na terenie Nadleśnictwa Przysucha odbył się III Bieg Służb Mundurowych. Wśród kobiet najszybciej pokonała trasę Dominika Zawadzka z przysuskiej policji.

W III Biegu Służb Mundurowych wystartowało 32 zawodników. Uczestnicy mieli do pokonania 8-kilometrową trasę.

Wśród mężczyzn najszybszy był Patryk Stypułowski z 7. Batalionu Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. Drugie miejsce zajął Michał Kołomański z kieleckiej policyjnej prewencji.

W kategorii kobiet najszybsza była Dominika Zawadzka z przysuskiej policji. Drugie miejsce zajęła Edyta Michnowska z Nadleśnictwa Skarżysko, a trzecie Daria Wójcik z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu.