Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Łukasz, Ewangelista              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Radom (Św. Łukasza)
Dziś jest: Poniedziałek, 18 października 2021

Kozienice

Seniorzy w świecie Internetu - wykład w Kozienickim Domu Kultury

wtorek, 21 września 2021 14:50 / Autor: Kamil Zapora
ilustracja, źródło: Pixabay.com
Kamil Zapora

„Internet dla rozrywki i rozwijania relacji” to tytuł wykładu otwartego dla seniorów, który odbędzie się we wtorek, 28 września, w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Początek spotkania w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego o godz. 10.00.

Radom szczepienia

Wykład poprowadzi trenerka Magdalena Foryś, która w przystępny sposób opowie m.in. dlaczego warto sięgnąć do świata Internetu w poszukiwaniu mądrej rozrywki, przystępnej edukacji i nowych relacji. Zaprezentowane zostaną m.in. aplikacje społecznościowe pozwalające komunikować się ze znajomymi oraz zupełnie nowymi osobami, bezpieczne i proste strony, gdzie można rozwijać swoje hobby, serwisy do planowania podróży.

Spotkanie składa się z dynamicznej prezentacji prowadzonej przez trenera oraz sesji pytań i odpowiedzi od uczestników. Program spotkania jest elastyczny, a więc uczestnicy będą mogli zapytać trenera o wybrane narzędzia oraz uzyskać wyczerpujące wskazówki.

Wykład skierowany jest do wszystkich seniorów z gminy Kozienice. Do udziału zaprasza dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Zapisy na wykład prowadzone są do 27 września w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury, codziennie w godz. 9.00-21.00. Studenci UTW będą mogli się również zapisać podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/22, która odbędzie się 22 września. W amfiteatrze na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki stanie bowiem tego dnia mobilny punkt informacji.