Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Romaryk, opat
Dziś jest: Środa, 08 grudnia 2021

Opoczno

Forum Organizacji Pozarządowych odbędzie się w Opocznie

piątek, 15 października 2021 10:43 / Autor: Marcin Prejs
Fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

O powiatowych obchodach Dnia Edukacji Narodowej oraz zbliżającym się Forum Organizacji Pozarządowych mówiliśmy w audycji Powiat Opoczyński na Fali.

W opoczyńskim starostwie odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. W sali konferencyjnej o trudnym zawodzie nauczyciela mówiła do zebranych pedagogów Maria Barbara Chomicz, wicestarosta opoczyński. Podczas uroczystości pracownicy oświaty odebrali nagrody przyznane przez starostę opoczyńskiego. Marcin Baranowski gratulował nagrodzonym. Złożył również pedagogom życzenia. Podczas obchodów swoje nagrody wręczyli nauczycielom i innym pracownikom oświaty także dyrektorzy powiatowych szkół. Więcej o tym wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

W audycji Powiat Opoczyński na Fali mówiliśmy także o zbliżającym się Powiatowym Forum Organizacji Pozarządowych i Instytucji Działających na Rzecz Osób Niepełnosprawnych. Odbędzie się ono w Opocznie 25 października. Forum przeprowadzone zostanie w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Centrum Edukacji i Rozwoju” w Opocznie przy ul. Piotrkowskiej. Powiat Opoczyński wspólnie z Regionalnym Centrum Polityki Społecznej w Łodzi przygotowuje się także do organizacji warsztatów dla seniorów.

Posłuchaj całej audycji Powiat Opoczyński na Fali: