Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: bł. Wincenty Lewoniuk i męczennicy z Pratulina
Dziś jest: Niedziela, 23 stycznia 2022

Skarżysko-Kamienna

Bezpłatne wejściówki do kina, teatru, a nawet cztery zabiegi w Busku

czwartek, 02 grudnia 2021 13:20 / Autor: Magdalena Król
Fot. skarzysko.powiat.pl
Magdalena Król

To pomysł Zbigniewa Koniusza, wojewody świętokrzyskiego. Osoby mieszkające w województwie świętokrzyskim będą mogły skorzystać z takiego przywileju.

Wojewoda Zbigniew Koniusz zachęca mieszkańców województwa świętokrzyskiego, aby wzięli udział w akcji #Szczepimy się. Osoby, które przyjmą drugą lub trzecią dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 w dniach do 27 grudnia będą mogły skorzystać z bezpłatnych biletów na wybrane seanse w kinie Helios w Kielcach, wybrane spektakle teatralne w Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach bądź jednodniowe pobyty w Uzdrowisku Busko Zdrój i możliwość skorzystania z czterech wybranych zabiegów. Jedna osoba może skorzystać z jednego karnetu.

Karnety upoważniające do odbioru jednego z biletów będą imienne i wydawane w punktach szczepień w całym województwie świętokrzyskim. Na karnecie musi znaleźć się data, kiedy zostało wykonane szczepienie, pieczątka danego punktu szczepień i podpis osoby, która wykonała szczepienie. Kupon powinien również zawierać imię i nazwisko osoby zaszczepionej. Osoba, która otrzyma karnet powinna wcześniej zarezerwować bilet na wybraną usługę.

W przypadku problemów z otrzymaniem kuponu z punktu szczepień prosimy o kontakt z sekretariatem Biura Wojewody Świętokrzyskiego: tel. 41 342 12 32.