Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: Niedziela, 14 sierpnia 2022

Opoczno

Ceramika Paradyż w gronie najlepszych pracodawców

piątek, 29 kwietnia 2022 15:05 / Autor: Marcin Prejs
Fot. Ceramika Paradyż
Marcin Prejs

Ceramika Paradyż ponownie znalazła w prestiżowym rankingu 300 Najlepszych Pracodawców magazynu „Forbes”. W kategorii budownictwo firma zajęła drugie miejsce.

Ceramika Paradyż ponownie znalazła w prestiżowym rankingu 300 Najlepszych Pracodawców magazynu „Forbes”. Podstawą badania była lista około 1800 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. Jak mówi Tomasz Popielawski, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż, firma stara się wsłuchiwać w potrzeby swoich pracowników i zapewniać im możliwości rozwoju. – Tym bardziej nam miło, że ponownie, bo po raz drugi, te nasze starania zostały docenione, tym samym znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu 300 Najlepszych Pracodawców magazynu „Forbes”, zajmując w tym roku drugie miejsce w kategorii budownictwo – wyjaśnia.

W rankingu ogólnobranżowym Ceramika Paradyż zajęła 31. miejsce. Ranking sporządzony został na podstawie ankiet wypełnionych łącznie przez ponad 20 tysięcy pracowników. Badanie było prowadzone od września do października ubiegłego roku.

Ceramika Paradyż jest jednym z największych polskich producentów płytek ceramicznych. Ma swoje zakłady produkcyjne w Wielkiej Woli, Opocznie i Tomaszowie Mazowieckim. Łącznie zatrudnia około 1400 pracowników.