Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
TRANSMISJA MSZY ŚW.
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Krzysztof, męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Mirzec, Gadka
Dziś jest: Niedziela, 25 lipca 2021
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

REGION

Mirów: Pijana matka i dwójka rannych dzieci

wtorek, 09 czerwca 2015 15:42 / Autor:
Dwoje dzieci w wieku 2 i 4 lat oraz ich nietrzeźwa matka trafili do szpitala w Radomiu po tym jak osobowy Opel Corsa uderzył w przystanek autobusowy w Mirowie. Kierowca pojazdu, którym okazał się konkubent kobiety, oddalił się z miejsca zdarzenia.

 Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem około godziny 21. - Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu został powiadomiony o tym, że w przystanek w miejscowości Mirów na wprost Urzędu Gminy wjechało osobowe auto. Po dojechaniu policjantów na miejsce zdarzenia okazało się, że auto jest puste. Po krótkim rozpytaniu policjanci zatrzymali idącą drogą 26-letnią matkę mającą w organizmie ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powiatu z dwojgiem małych dzieci w wieku 2 i 4 lat. Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, ponieważ jedno z dzieci utykało na nóżkę. Cała trójka została przewieziona do szpitala na radomskim Józefowie - powiedział nam asp. szt. Dariusz Gawęda z szydłowieckiej policji.

We wtorek dzieci po obserwacji opuściły szpital. Również dzisiaj wcześnie rano policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie kierowcę Opla Corsy. Policja wyjaśnia czy kierujący pojazdem był trzeźwy.