Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Róża z Viterbo, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 06 marca 2021
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

REGION

Motoryzacyjnie i charytatywnie w Jedlińsku

wtorek, 23 czerwca 2015 13:28 / Autor:
W sobotę o godz. 11 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku odbędzie się "Family Drift".

Głównym punktem programu będzie oczywiście drift, czyli ślizganie się po torze. Będzie też można przejechać się driftującym autem. Bartek Roguś da pokaz stuntu, czyli popisowej jazdy na jednym kole wraz z wykonywaniem różnych akrobacji. Na gokartach będzie jeździł Filip Wójcik. Uczestnicy będą mogli odbyć jazdę testową motocyklem BMW. Radomska policja zaprasza do udziału w konkursach. Pokaz akcji ratowniczej da straż pożarna. Do dyspozycji będzie symulator jazdy motocyklem. Będzie można podziwiać zabytkowe jak i najnowsze samochody oraz ...szybowiec. Nie zabraknie smakołyków dla dzieci. Przeprowadzona będzie też zbiórka krwi.

Najważniejszym celem imprezy jest zbiórka pieniędzy dla dwójki chorych dzieci z gminy Jedlińsk. Przeprowadzona zostanie licytacja. Do wylicytowania będą: weselny stół wiejski, biokominki, piłki z autografami zawodników Rosy Radom, Cerrad Czarnych Radom i Radomiaka Radom oraz gadżety reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Imprezę organizują: wójt gminy Jedlińsk Kamil Dziewierz i Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku. Patronem medialnym imprezy jest Radio Plus Radom.