Na antenie: PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Katarzyna Kozimor
Patron dnia: 24 sierpnia - św. Bartłomiej, Apostoł
Radio Plus Radom /REGION/Areszt dla sprawcy wypadku

Informacje z regionu

Areszt dla sprawcy wypadku

31 grudzień 2016 / Tekst

Sąd Rejonowy w Zwoleniu zdecydował o aresztowaniu na 3 miesiące Piotra Ch., podejrzanego o spowodowanie po pijanemu śmiertelnego wypadku drogowego w Janowie w gminie Tczów.

Areszt dla sprawcy wypadku
fot. http://slaska.policja.gov.pl

Przypomnijmy, że do wypadku doszło 23 grudnia. 60- letni Piotr Ch. potrącił wówczas w Janowie 46-letnią kobietę. Kobieta zmarła dwa dni później w szpitalu. Kierowca miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po 48 godzinach został wypuszczony do domu. 

Prokuratura postawiła kierowcy zarzut prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. W piątek prokurator przedstawił Piotrowi Ch. kolejny zarzut - spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna był przesłuchiwany w szpitalu. Przyznał się do zarzutów. Następnie prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Zwoleniu o tymczasowe aresztowanie Piotra Ch. na okres 3 miesięcy. Sąd wieczorem przystał na ten wniosek. Piotrowi Ch. grozi do 12 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres od 3 do 15 lat. 

Jak informuje  rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu Małgorzata Chrabąszcz Komendant Wojewódzki Policji wdrożył na wniosek Prokuratora Okręgowego w Radomiu postępowanie wyjaśniające dotyczące działań podejmowanych przez funkcjonariuszy Policji w związku z tym wypadkiem drogowym, w tym również wykonywanych czynności procesowych z udziałem podejrzanego Piotra Ch.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4