Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 18 sierpnia - bł. Sancja Szymkowiak, zakonnica
Radio Plus Radom /REGION/Bilet dla podróżujących po Mazowszu

Informacje z regionu

Bilet dla podróżujących po Mazowszu

27 czerwiec 2017 / Tekst

Trzy dni nieograniczonej, wakacyjnej jazdy pociągami Kolei Mazowieckich. Na pasażerów KM czeka nowa oferta - "Bilet Turysty".

Bilet dla podróżujących po Mazowszu
fot. mazowieckie.com.pl

Jest to bilet, z którym pasażerowie mogą podróżować pociągami Kolei Mazowieckich na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. "Bilet Turysty" ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. W czasie ważności biletu pasażerowie mogą podróżować bez ograniczeń przez 3 wybrane przez siebie dni. - Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu. - wyjaśnia Donata Nowakowska - rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich.

Oferta ważna będzie od 1 lipca do 31 sierpnia, jednak w kasach i biletomatach "Bilet Turysty" dostępny jest już od 24 czerwca.

Bilet kosztuje 67 zł i nie obowiązuje w pociągu „Słonecznym”, który do końca wakacji kursuje codziennie na trasie Warszawa Zachodnia - Ustka.

- Serdecznie zapraszam nie tylko turystów, ale wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z tej ciekawej oferty. W tym roku można ją doskonale połączyć z naszą akcją  „Koleją do Kultury”. Z „Biletem Turysty” można nie tylko podziwiać mazowieckie widoki, ale także skorzystać z nim ze zniżek, które oferują mazowieckie placówki kultury - zachęca Dariusz Grajda - członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4