Na antenie: ŚRODEK TYGODNIA
Kamila Baranowska
Patron dnia: św. Maria Magdalena Postel, dziewica
Radio Plus Radom /REGION/Co z białobrzeskimi jeziorami?

Informacje z regionu

Co z białobrzeskimi jeziorami?

11 październik 2016 / Tekst

Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi podpisał umowę na opracowanie zagospodarowania białobrzeskich jezior. Mieszkańcy zaproszeni są do podzielenia się swoimi pomysłami.

Co z białobrzeskimi jeziorami?
fot. facebook.com/umigbiałobrzegi

Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi zachęca mieszkańców do włączenia się ze swoimi pomysłami rozwiązań funkcjonalno-technicznych, które wzbogacą projekt.

Opracowanie dokumentacji pod nazwą „Terenowa infrastruktura białobrzeskich jezior” wykona Instytut z Kielc. Założenia projektu przewidują stworzenie wokół białobrzeskiego jeziora wschodniego i zachodniego terenu przeznaczonego do wypoczynku, spacerów i atrakcyjnego wizualnie.

- Chcemy włączyć naszych mieszkańców do wspólnego projektowania tej przestrzeni. Mamy nadzieję, że razem stworzymy ciekawe rozwiązania – mówi burmistrz Adam Bolek i dodaje: - Nie narzucamy mieszkańcom pomysłów:

Projekty zgłaszać można do końca listopada 2016 r. na adres e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., poprzez fan page Urzędu Miasta i Gminy Białobrzegi, listownie lub osobiście zgłaszać do Wydziału Inwestycji Urzędu. Projekt gotowy będzie w marcu 2017 roku.

To nie pierwszy projekt, który przedstawiony został mieszkańcom. W ramach akcji "Miej wpływ na zmiany w mieście" mieszkańcy Białobrzegów brali udział w konsultacjach dotyczących zagospodarowania terenów nadpilickich, projekt parku, loga promocyjnego miasta.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4