Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 21 sierpnia - św. Pius X, papież
Radio Plus Radom /REGION/Czterech kandydatów na stanowisko dyrektora

Informacje z regionu

Czterech kandydatów na stanowisko dyrektora

02 kwiecień 2019 / Tekst

Cztery oferty wpłynęły do konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach. W środę, 3 kwietnia komisja konkursowa przystąpi do rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur.

Czterech kandydatów na stanowisko dyrektora
fot. szpitalkozienice.pl

Przypomnijmy, dotychczasowy dyrektor lecznicy Jarosław Pawlik został odwołany ze stanowiska 27 lutego. Jak wyjaśniał starosta kozienicki Andrzej Jung wypowiedzenie miało związek z obecną sytuacją szpitala, która stanowi zagrożenie dla bieżącego i przyszłego funkcjonowania SPZZOZ w Kozienicach oraz dostępności mieszkańców powiatu do świadczeń medycznych.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach za rok 2018 odnotował najwyższą w historii funkcjonowania stratę finansową w wysokości około 9 milionów złotych.

Podczas nadzwyczajnej sesji rady powiatu zaplanowanej na 6 marca powołana została komisja konkursowa odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu na dyrektora placówki.

Do konkursu wpłynęły cztery oferty. W środę, 3 kwietnia komisja konkursowa przystąpi do rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur. Od kandydatów wymagało się m.in. wyższego wykształcenia, posiadania wiedzy i doświadczenia pozwalających na odpowiednie wykonywanie obowiązków dyrektora, doświadczenia na stanowisku kierowniczym, ale także znajomości przepisów ustawy o działalności leczniczej oraz przepisów wykonawczych, znajomości prawa z zakresu finansów publicznych i świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych czy znajomości Kodeksu pracy.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4