Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 21 marca - św. Mikołaj z Flue, pustelnik
Bardzo pochmurno

-3°C

Radom

Bardzo pochmurno

Wilgotność: 81%

Wiatr: 28.97 km/h

  • 21 Mar 2018

    Bardzo pochmurno 0°C -6°C

  • 22 Mar 2018

    Bardzo pochmurno 3°C -4°C

Radio Plus Radom /REGION/Pomóżmy Mai, Marysi i Misi

Informacje z regionu

Pomóżmy Mai, Marysi i Misi

05 grudzień 2017 / Tekst

W niedzielę w Pionkach odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Mai, Marysi i Misi. Będzie można wylicytować pióro Pierwszej Damy.

Pomóżmy Mai, Marysi i Misi
fot. MOK Pionki

- Maja, Marysia i Misia to trojaczki. Urodziły się w 27. tygodniu ciąży. Są skrajnymi wcześniakami. Wszystkie trzy miały wylewy krwi do mózgu. Skutkiem jest porażenie lewostronne umiarkowane u Marysi i Michaliny. Marysia przeszła już 28 operacji - mówi Anna Kostrzewa, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach, który organizuje koncert charytatywny. Dziewczynki wymagają stałej i kosztownej rehabilitacji. - Nasze wsparcie to nie tylko pomoc materialna, którą zbierzemy podczas tej akcji charytatywnej, ale też pokazanie, że cała piątka nie jest pozostawiona sama sobie, że wszyscy staramy się o nich myśleć każdego dnia, że wspieramy ich w tej trudnej codzienności - dodaje Anna Kostrzewa. 

Koncert odbędzie się o godz. 16 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach przy ul. Radomskiej. Wystąpią: Akordeonowe Smyki ze Szkoły Muzycznej w Radomiu, dzieci z przedszkola nr 1 w Pionkach, zespoły sekcji MOK, Power Blus 40+, czy raper D.I.X.I. aka CharakternyZbój (Damian Kęska).  Odbędzie się też licytacja. Na chętnych czekają płyty z podpisem lidera Defis, koszulki z podpisem Andrzeja Piasecznego, rękawice bokserskie Tomasza Adamka i strój pilota. Pierwsza Dama Agata Korhauser-Duda ofiarowała na licytację pióro. Będzie też loteria fantowa, malowanie twarzy, kącik biżuteryjny, ciasto, herbata i kawa, jak również wata cukrowa.

Zapraszamy także na wydarzenia towarzyszące. W piątek o godz. 17 Anna Pytka poprowadzi zumbę. Godzinę później rozpoczną się zajęcia z tabaty pod okiem instruktorskim Pauliny Drózd i Jacka Czubaka. MOK szczególnie zaprasza rodziców z dziećmi. Dorośli będą mogli wziąć udział w zajęciach, a ich pociechy będą miały atrakcyjnie zorganizowany czas przez pracowników domu kultury.

Z dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Anną Kostrzewą rozmawialiśmy o koncercie charytatywnym, ale też o najbliższych propozycjach kulturalnych w Pionkach.

Inicjatywie patronuje Radio Plus Radom.

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

-3°C

Radom

Bardzo pochmurno

Wilgotność: 81%

Wiatr: 28.97 km/h

ARTYSTA TYGODNIA

Those Were the Days

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 26 68
PGE Skra Bełchatów 25 58
Trefl Gdańsk 26 54
ONICO Warszawa 25 51
Asseco Resovia Rzeszów 26 48
Jastrzębski Węgiel 26 48
Indykpol AZS Olsztyn 26 46
Cuprum Lubin 26 38
Cerrad Czarni Radom 26 36
GKS Katowice 25 34
Espadon Szczecin 26 29
MKS Będzin 26 28
Aluron Virtu Warta Zawiercie 25 28
BBTS Bielsko-Biała 26 19
Łuczniczka Bydgoszcz 26 16
Dafi Społem Kielce 26 14

POLECAMY

230x190 4

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA