Na antenie: NOCNE ŚWIATŁA
Paweł Krzemiński
Patron dnia: św. Aleksy, wyznawca
Radio Plus Radom /REGION/Enea z prestiżowym wyróżnieniem

Informacje z regionu

Enea z prestiżowym wyróżnieniem

08 listopad 2018 / Tekst

Blok B11 w Świerżach Górnych - ta inwestycja zasługuje na wyróżnienie w konkursie "Diamenty Top Industry”. Prestiżową statuetkę odebrał na uroczystej gali w Warszawie Jan Mazurkiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. korporacyjnych.

Celem organizowanego przez Executive Club konkursu „Diamenty Top Industry” jest uhonorowanie tych spółek i przedsiębiorców, którzy w sposób szczególny wyróżnili się na polskiej scenie przemysłowej. Ideą Diamentów jest promowanie najnowszych i innowacyjnych technologii poprzez nagradzanie reprezentantów biznesu wdrażających nowe trendy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.

W tym roku ronkurs odbył się już po raz siódmy, a nagrody i wyróżnienia przyznawano aż w dziesięciu kategoriach. O tym, kto powinien zwyciężyć decydowała dziesięcioosobowa kapituła. W gronie wyróżnionych znalazła się również Enea S.A., której kapituła przyznała wyróżnieniew kategorii „Inwestycja roku” za oddanie do eksploatacji ważnej dla krajowego systemu elektroenergetycznego inwestycji – bloku energetycznego w Elektrowni Kozienice.

- Nasz blok energetyczny B11 to rzeczywiście prawdziwy diament polskiej gospodarkii energetyki - mówi Jan Mazurkiewicz - wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. korporacyjnych. Jan Mazurkiewicz podziękował również tysiącom osób zaangażowanym w budowę.

W uroczystej gali wręczenia statuetek, która odbyła się w środę, 7 listopada w Warszawie udział wziął również Jerzy Kwieciński - minister inwestycji i rozwoju, który pogratulował wsystkim laureatom tegorocznej edycji.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4