Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: 20 sierpnia - Samuel, prorok
Radio Plus Radom /REGION/Giełda pomysłów dla czystego powietrza

Informacje z regionu

Giełda pomysłów dla czystego powietrza

12 grudzień 2018 / Tekst

Opracowałeś nowe rozwiązania związane z ograniczeniem emisyjności, nowatorskie projekt do komunikacji ze społecznością lub masz pomysł jak zwiększyć efektywność energetyczną w regionie? Zapraszamy do udziału w konkursie Giełda Pomysłów – ARP Innovation Pitch. Na zgłoszenia czekamy do 19 grudnia.

– Chcemy zainteresować twórców innowacji i innowatorskich rozwiązań tematem walki z niską emisją. Zależy nam na tym, aby uczestnikami tego konkursu były przedsiębiorstwa i instytucje, które mają pomysły, jak monitorować, budować energooszczędne budynki, czy jak ograniczyć niską emisję. Liczymy na szeroki udział i wiele pomysłów – mówi dyrektor departamentu gospodarki odpadami, emisji i pozwoleń zintegrowanych Marcin Podgórski.

Konkurs organizowany jest we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. i adresowany jest do wszystkich, którzy chcieliby opracować rozwiązania związane z ograniczeniem emisyjności szczególnie w sektorze komunalno-bytowym, ale także tych, którzy mają nowatorskie pomysły na narzędzia do komunikacji ze społecznością.

W ramach konkursu Giełda Pomysłów – ARP Innovation Pitch poszukiwane są rozwiązania z obszaru efektywności OZE, termomodernizacji, technik grzewczych, technik ograniczających emisję zanieczyszczeń pochodzących ze spalania paliw stałych w indywidualnych instalacjach grzewczych, technik organizacyjnych, technologii informatycznych oceny źródeł niskiej emisji czy innowacyjnych projektów z obszaru komunikacji społecznej.

Każdy projekt ma szansę przyczynić się do poprawy jakości powietrza w naszym regionie. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne są pod adresem:

https://ptt.arp.pl/gielda-pomyslow

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4