Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Kinga, dziewica
Radio Plus Radom /REGION/Jeszcze można głosować

Informacje z regionu

Jeszcze można głosować

17 październik 2018 / Tekst

Trwa głosowanie na zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. Wśród zgłoszonych projektów jest też zadanie z Opoczna.

„Poznaj siebie, poznaj Opoczno, poznał Łódzkie - przeciwdziałanie wykluczeniu, przemocy i patologii społecznej” - to tytuł projektu zgłoszonego przez Wiesława Turka z Opoczna. – W ramach zadania chciałbym w przyszłym roku zorganizować szereg imprez, które mają na celu integrować lokalne społeczności – wyjaśnia przewodniczący komitetu rewitalizacji w Opocznie. Zgłoszony przez Wiesława Turka projekt ma właśnie wspierać społeczną rewitalizację Opoczna.

Na zadania zgłoszone do budżetu obywatelskiego można głosować w październiku. Do 22 października pocztą lub osobiście. Do końca miesiąca drogą elektroniczną.

Szczegóły dotyczące głosowanie na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego dostępne są na stronie https://bo.lodzkie.pl/glosowanie/

Dzięki ubiegłorocznej edycji projektu zostały zrealizowane dwa zadania z terenu powiatu opoczyńskiego. Pierwszy dotyczył uroczystości związanych z 50-leciem koronacji obrazu Matki Bożej Świętorodzinnej w Studziannie, drugi Festiwalu Płytki w Opocznie.

Łączna pula pieniędzy przeznaczona na zadania w ramach tegorocznej edycji budżetu to 8 mln zł. Realizacja opoczyńskiego projektu ma kosztować 164 tys. zł. Jeśli mieszkańcy poprą zadanie, będzie ono przeprowadzone w przyszłym roku.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Hotel California"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4