Na antenie: W RYTMIE RADOMIA I REGIONU
Beata Okulińska
Patron dnia: święci męczennicy Kosma i Damian
Pochmurno

13°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 43%

Wiatr: 35.40 km/h

 • 26 Wrz 2018

  Bardzo pochmurno 13°C 1°C

 • 27 Wrz 2018

  Pochmurno 15°C 9°C

Radio Plus Radom /REGION/KM i MROT wspólnie dla Mazowsza

Informacje z regionu

KM i MROT wspólnie dla Mazowsza

10 lipiec 2018 / Tekst

Koleje Mazowieckie i Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna połączą swoje siły.  Przewoźnik został członkiem MROT

Zadaniem Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej jest promocja turystyki na Mazowszu oraz produktów i atrakcji, jakie oferuje nasz region. Działania MROT zostaną wsparte przez Koleje Mazowieckie, które zostały członkiem organizacji. Od początku swej działalności przewoźnik nie tylko zapewnia sprawny i bezpieczny dojazd nawet w najodleglejsze zakątki Mazowsza, ale włącza się w działania, których celem jest pokazywanie walorów regionu. Swą działalnością wychodzi nawet dalej, bo aż na Pomorze, uruchamiając co roku wakacyjne połączenie - pociąg „Słoneczny”.

- „Słoneczny” od początku cieszy się dużą popularnością. Ale oprócz możliwości dotarcia w komfortowych warunkach nad morze oferujemy coś, co jest swego rodzaju wartością dodaną. Poprzez towarzyszącą kolejnym edycjom „Słonecznego” akcję promocyjną pn. „Słoneczny wysyp rabatowy” proponujemy skorzystanie ze zniżek w wielu ciekawych miejscach nad morzem, jak restauracje, miejsca rozrywki dla dzieci i dorosłych, a dzięki trwającej już kolejny rok akcji „Koleją do Kultury” podróżni mogą ze zniżką odwiedzić wybrane nadmorskie placówki kultury. Zapraszam także podróżnych „Słonecznego” do sięgnięcia po wydawany przez MROT magazyn „Moda na Mazowsze”, który znajdą na pokładzie naszego wakacyjnego pociągu - powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

Zasady korzystania z promocji w ramach „Słonecznego wysypu rabatowego” są proste. Osoby kupujące bilet w jednej z wybranych kas biletowych KM (Warszawa Wschodnia, Warszawa Śródmieście – peron 1, Warszawa Zachodnia – hol główny, Warszawa Gdańska) lub u kierownika pociągu, otrzymują kartę z kuponami rabatowymi upoważniającymi do skorzystania z atrakcyjnych zniżek u Partnerów akcji. Kupony można też pobrać ze strony pociągu „Słoneczny” www.sloneczny.mazowieckie.com.pl

Na wakacje Koleje Mazowieckie proponują także skorzystanie z oferty „Bilet turysty”. Jest on ważny przez dziesięć dni. W tym czasie możemy wybrać trzy dowolne dni i za 67 zł podróżować po Mazowszu na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu. Oferta obowiązuje od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. Bilet można nabyć w kasach i biletomatach.

- Koleje Mazowieckie są naturalnym partnerem dla MROT, a projekty: „Bilet turysty”, „Koleją do Kultury” czy  „Wakacyjny wysyp rabatowy” doskonale wpisują się w misję naszej organizacji. Bardzo się cieszę, że zarząd KM widzi potencjał w naszej współpracy i w rozwijaniu projektów turystycznych. Dzięki wspólnym działaniom jesteśmy w stanie znacząco zwiększyć zasięg promocji oferty Mazowsza. Liczę również na to, że magazyn turystyczny „Moda na Mazowsze”, wydawany pod patronatem MROT, na stałe zawita na pokładach Kolei Mazowieckich – powiedziała Dorota Zbińkowska, dyrektor biura MROT.

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

13°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 43%

Wiatr: 35.40 km/h

 • 26 Wrz 2018

  13°C 1°C

 • 27 Wrz 2018

  15°C 9°C

ARTYSTA TYGODNIA

Midnight Lady

40. PIELGRZYMKA RADOMSKA

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 75
PGE Skra Bełchatów 30 72
Trefl Gdańsk 30 65
Asseco Resovia Rzeszów 30 57
Indykpol AZS Olsztyn 30 57
Jastrzębski Węgiel 30 57
ONICO Warszawa 30 57
Cuprum Lubin 30 45
Cerrad Czarni Radom 30 43
Aluron Virtu Warta Zawiercie 30 39
GKS Katowice 30 36
Stocznia Szczecin 30 34
MKS Będzin 30 29
Łuczniczka Bydgoszcz 30 21
BBTS Bielsko-Biała 30 19
Dafi Społem Kielce 30 15

POLECAMY

230x190 4