Na antenie: Transmisja Mszy św. z Katedry ONMP
Wojciech Sałek
Patron dnia: 14 grudnia - św. Jan od Krzyża, prezbiter i doktor Kościoła
Pochmurno

-1°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 95%

Wiatr: 14.48 km/h

 • 14 Gru 2018

  Pochmurno 0°C -2°C

 • 15 Gru 2018

  Pochmurno 0°C -2°C

Radio Plus Radom /REGION/KM i MROT wspólnie dla Mazowsza

Informacje z regionu

KM i MROT wspólnie dla Mazowsza

10 lipiec 2018 / Tekst

Koleje Mazowieckie i Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna połączą swoje siły.  Przewoźnik został członkiem MROT

Zadaniem Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej jest promocja turystyki na Mazowszu oraz produktów i atrakcji, jakie oferuje nasz region. Działania MROT zostaną wsparte przez Koleje Mazowieckie, które zostały członkiem organizacji. Od początku swej działalności przewoźnik nie tylko zapewnia sprawny i bezpieczny dojazd nawet w najodleglejsze zakątki Mazowsza, ale włącza się w działania, których celem jest pokazywanie walorów regionu. Swą działalnością wychodzi nawet dalej, bo aż na Pomorze, uruchamiając co roku wakacyjne połączenie - pociąg „Słoneczny”.

- „Słoneczny” od początku cieszy się dużą popularnością. Ale oprócz możliwości dotarcia w komfortowych warunkach nad morze oferujemy coś, co jest swego rodzaju wartością dodaną. Poprzez towarzyszącą kolejnym edycjom „Słonecznego” akcję promocyjną pn. „Słoneczny wysyp rabatowy” proponujemy skorzystanie ze zniżek w wielu ciekawych miejscach nad morzem, jak restauracje, miejsca rozrywki dla dzieci i dorosłych, a dzięki trwającej już kolejny rok akcji „Koleją do Kultury” podróżni mogą ze zniżką odwiedzić wybrane nadmorskie placówki kultury. Zapraszam także podróżnych „Słonecznego” do sięgnięcia po wydawany przez MROT magazyn „Moda na Mazowsze”, który znajdą na pokładzie naszego wakacyjnego pociągu - powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

Zasady korzystania z promocji w ramach „Słonecznego wysypu rabatowego” są proste. Osoby kupujące bilet w jednej z wybranych kas biletowych KM (Warszawa Wschodnia, Warszawa Śródmieście – peron 1, Warszawa Zachodnia – hol główny, Warszawa Gdańska) lub u kierownika pociągu, otrzymują kartę z kuponami rabatowymi upoważniającymi do skorzystania z atrakcyjnych zniżek u Partnerów akcji. Kupony można też pobrać ze strony pociągu „Słoneczny” www.sloneczny.mazowieckie.com.pl

Na wakacje Koleje Mazowieckie proponują także skorzystanie z oferty „Bilet turysty”. Jest on ważny przez dziesięć dni. W tym czasie możemy wybrać trzy dowolne dni i za 67 zł podróżować po Mazowszu na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu. Oferta obowiązuje od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. Bilet można nabyć w kasach i biletomatach.

- Koleje Mazowieckie są naturalnym partnerem dla MROT, a projekty: „Bilet turysty”, „Koleją do Kultury” czy  „Wakacyjny wysyp rabatowy” doskonale wpisują się w misję naszej organizacji. Bardzo się cieszę, że zarząd KM widzi potencjał w naszej współpracy i w rozwijaniu projektów turystycznych. Dzięki wspólnym działaniom jesteśmy w stanie znacząco zwiększyć zasięg promocji oferty Mazowsza. Liczę również na to, że magazyn turystyczny „Moda na Mazowsze”, wydawany pod patronatem MROT, na stałe zawita na pokładach Kolei Mazowieckich – powiedziała Dorota Zbińkowska, dyrektor biura MROT.

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

-1°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 95%

Wiatr: 14.48 km/h

 • 14 Gru 2018

  0°C -2°C

 • 15 Gru 2018

  0°C -2°C

ARTYSTA TYGODNIA

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 11 32
Cerrad Czarni Radom 10 21
ONICO Warszawa 11 21
Jastrzębski Węgiel 10 19
PGE Skra Bełchatów 10 18
Aluron Virtu Warta Zawiercie 10 17
Stocznia Szczecin 9 15
Trefl Gdańsk 10 14
Indykpol AZS Olsztyn 10 13
GKS Katowice 10 12
Chemik Bydgoszcz 9 11
Cuprum Lubin 11 8
MKS Będzin 11 6
Asseco Resovia Rzeszów 10 6

POLECAMY

230x190 4

40. PIELGRZYMKA RADOMSKA