Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Szymon z Lipnicy, prezbiter
Radio Plus Radom /REGION/Koneccy uczniowie docenieni

Informacje z regionu

Koneccy uczniowie docenieni

13 czerwiec 2019 / Tekst

Władze Końskich gratulowały laureatom i finalistom wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Koneccy uczniowie docenieni
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom

Uroczystość przeprowadzona została w koneckim domu kultury. To właśnie tu nagrody i dyplomy odbierali uzdolnieni uczniowie. Mogli się oni pochwalić bardzo dobrymi wynikami w województwie, wyjaśnia Krzysztof Jasiński, wiceburmistrz miasta.

Z osiągnięć swoich uczniów cieszy się Jarosław Drzazga, dyrektor szkoły.

Oprócz Emilii nagrody i wyróżnienia odbierali także inni koneccy uczniowie.

Na uroczystość do Końskich wraz ze swoją uczennicą przyjechała m.in. Beata Zbróg, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dziebałtowie.

Dopełnieniem uroczystości były występy artystyczne koneckich wokalistek.

 

Laureaci i finaliści konkursów

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Końskich

Klasy gimnazjalne

Wojciech Grot z klasy III a, laureat: matematyka, nauczyciel – Anna Grotomirska; fizyka – Małgorzata Piecuch; finalista geografii – Krystyna Wiśniewska;

Mikołaj Wybrański – III b, laureat: fizyka Małgorzata Piecuch; finalista biologii – Dorota Parszewska, finalista matematyki – Aldona Marecka;

Maja Brzózka – III a, laureatka geografia, nauczyciel – Krystyna Wiśniewska;

Mikołaj Radek – III b, laureat historii, nauczyciel – Marta Długosz;

Kamila Laskowska – III b, laureatka fizyki nauczyciel – Małgorzata Piecuch;

Karolina Borowiec – III d, finalistka języka angielskiego, nauczyciel – Ewelina Makówka;

Emilia Młodawska – III c, finalistka historii, nauczyciel – Marta Długosz, finalistka języka niemieckiego, nauczyciel – Jadwiga Bernat.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich

Klasy gimnazjalne

Agata Wolska – III C, finalistka geografii, nauczyciel – Jolanta Gad.

 

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli

Klasy gimnazjalne:

Zuzanna Sękowska – III C, laureat j. polski, nauczyciel –J ustyna Maliborska;

Dominik Szteleblak – III C, finalista j. niemiecki, nauczyciel – Anna Milczarz;

Dawid Pawlik – III A, finalista biologii i chemii, nauczyciele – Beata Nowak i Ewelina Długosz;

Hubert Olasik – III A, finalista geografii, nauczyciel – Paweł Grot;

Eryk Kosmal – III C, finalista geografii, nauczyciel – Paweł Grot

 

Szkoła Podstawowa w Dziebałtowie

Weronika Cichacka – VII A, finalistka języka polskiego, nauczyciel – Iwona Kasielska

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4