Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: bł. Czesław, prezbiter
Radio Plus Radom /REGION/Kontrowersyjna sygnalizacja

Informacje z regionu

Kontrowersyjna sygnalizacja

20 marzec 2018 / Tekst

Dla mieszkańców Jedlińska to przede wszystkim bezpieczeństwo, dla wielu kierowców to zaś spowolnienie ruchu. Dużo emocji budzi budowa sygnalizacji świetlnej przy wyjeździe z Jedlińska na krajową siódemkę.

 

Kontrowersyjna sygnalizacja
fot. jedlinsk.pl

O inwestycji informowaliśmy wczoraj. Odpowiedzią było wiele skrajnie różnych komentarzy na naszym profilu facebookowym. Niektórzy z internautów uważają, że uruchomienie świateł spowoduje korkowanie się siódemki. Miejscowi argumentują, że stoją czasem nawet kwadrans, aby wyjechać z Jedlińska.

"Ja jeżdżę 2 razy dziennie nigdy nie stałem 15 minut a nawet 3 minut. W skrócie dla mnie to patologia Światła na stawach-wypadki, światła Jedlińsk dalej w kierunku Wwa 400 metrów kolejne. Jestem ciekaw jak będzie wyglądała trasa w piątek o godzinie 15:00 w godzinach szczytu. Tutaj potrzeba doszkalających jazd autem a nie świateł pozdrawiam" - odpowiada Kacper Wieczorek.

"...a my jezdzimy ta droga po kilka razy dziennie wiec to troche wiecej niz 4 razy w tygodniu i rano jest ciezko a wypadkow mnostwo wiec prosze uszanowac decyzje i poprostu sie dostosowac". To riposta internauty Rafał Ewa Belica.

Maciej Derleta Senior: " Dla kogo sprawniej ??? Droga E7 ma stać i czekać ???!!! Paranoja !!!"

"Za kilka miesięcy ta droga będzie powiatowa,ponieważ trasa siódemki będzie przebiegała inaczej czyli obwodnicą zachodnią Radomia.Jedni ominą Jedlińsk,a drudzy tą drogą przejadą, jeśli chcą. Tyle w temacie." - komentuje Cezary Świątek.

Miłosz Gregorczyk: "Droga E7 za chwile bedzie S7 i nie bedzie przechodzic przez jedlinsk wiec w czym problem? nikt nie bedzie stal i czekal a jesli to chyba dwie minuty na swiatlach warte jest życia kolejnych osób na tym skrzyzowaniu".

To tylko przykładowe komentarze (pisownia oryginalna). Sygnalizacja zostanie wkrótce uruchomiona. W niedzielę montowane były słupy pod oświetlenie. Docelowo, po remoncie siódemki, zastosowana będzie pętla indukcyjna. - Podjąłem takie działania, bo wpłynęły do mnie listy z podpisami mieszkańców. Sugerowaliśmy się przede wszystkim bezpieczeństwem, natężeniem ruchu, informacjami z OSP i Wydziału Ruchu Drogowego KWP - powiedział nam wójt gminy Jedlińsk Kamil Dziewierz.

Podobnie uważają mieszkający w gminie Jedlińsk Roman Wójcik i Marian Łakomski.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4