Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 26 kwietnia - Najświętsza Maryja Panna, Matka Dobrej Rady
Radio Plus Radom /REGION/Marszałek wyróżniony przez bankowców

Informacje z regionu

Marszałek wyróżniony przez bankowców

06 grudzień 2018 / Tekst

Marszałek Adam Struzik został wyróżniony przez Związek Banków Polskich. Uroczystość odbyła się w czasie Forum zorganizowanego przez Związek Banków Polskich (ZBP) we współpracy z kluczowymi organizacjami samorządu terytorialnego w Polsce. W posiedzeniach uczestniczył marszałek Adam Struzik, jako obecny przewodniczący Konwentu Marszałków Województw RP.

Na forum składały się dwa główne bloki tematyczne: bankowo-finansowy oraz digitalizacji i innowacyjności technologicznej samorządu terytorialnego. Omawiano stan finansów jednostek samorządu terytorialnego, finansowanie działalności i rozwoju (w tym po roku 2020), a także wykorzystanie partnerstwa publiczno-prywatnego. Poruszano też tematy rozwoju technologicznego i bezpieczeństwa cyfrowego samorządowych klientów sektora finansowego. Posiedzenie Forum można obejrzeć na stronie internetowej Związku Banków Polskich.

W podziękowaniu za konstruktywną współpracę i wspieranie rozwoju technologicznego oraz dialogu pomiędzy sektorem bankowym a publicznym, w tym z samorządem terytorialnym w Polsce, marszałek Adam Struzik został wyróżniony Srebrnym Numizmatem z serii „Wielcy Polscy Ekonomiści” oraz Dyplomem Uznania ZBP.

– Rozwój gospodarczy województwa mazowieckiego nie byłby możliwy bez współpracy i wspierania samorządów lokalnych, a także mazowieckich przedsiębiorców. Dla Samorządu Województwa Mazowieckiego zawsze był ważny rozwój gospodarki opartej na wiedzy, wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw i otoczenia biznesowego. By sprostać wyzwaniom współczesnego świata, dążymy do tego, aby stać się regionem o dobrze działających mechanizmach wspierania przedsiębiorczości oraz sprawnym zapleczu naukowo-badawczym, posiadającym silne i trwałe relacje z gospodarką regionu, przy aktywnym udziale samorządów lokalnych – mówi marszałek Adam Struzik.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Fields of Gold

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4